HayaT BurDa Sen Nerdesin ??

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HayaT BurDa Sen Nerdesin ??

Eğlenceli Zevkli Öğretici Kısaca Hersey Burda :D

K.O | PARA YAPMA TAKTİKLERİ

CSunucuyuzBiz

K.O | PARA YAPMA TAKTİKLERİ Empty K.O | PARA YAPMA TAKTİKLERİ

Mesaj  CSunucuyuzBiz Paz Ağus. 16, 2009 10:29 pm

BEYLER biliğiniz üzere Beramus serverında itemler aşırı derecede pağlı. İtem Ve Para yönünden sııntıya düşmek istemeyenlere bi kaç taktik wereyim. Yanlız bunları yapmanız için IvI nizin yüksek olması lazım yani rahatca clanlara girmeniz lazım!..
    İlk önce yapmanız gereken boss kesen bir clana girmek mesela slackers VisioN v.s. ben slackers clanındaydım ordan biliyorum rahatca boss kesebiliyolar. Her neyse; güzel na yapmış bir clana girin ilk baştan boss kesmeye çağırdıklarında her zaman gidin clan başkanı ile içli dışlı olun bir boss kestiğinizde item size bile gelse itemi başkana verin ve merchant açmasını isteyin ki güvenilir olduğunuzu bütün clan görsün. Tabiki boss kestiniz tesadüf üzere shard geldi size onuda clan başkanına verirseniz size SALAK demekden başka hiç bir şey yapamam. Bu yazdığımdan da anlıyacağınız üzere Güzel para edecek bir item geldiğide sakın itemi clan başkaına vermeyin istediği taktirde vermeyi reddedin baktınız ısrar ediyor clandan çıkın premium services e üye olun ve nick değiştirme kağıdı alın nikc'i değiştirin.
    İşte bu taktikten sonra para yapmanın yolu;
    Maradonda sizin veya arkadaşınızın charı ile işlemi yapacaksınız bu işlem; Clandan patlattığınız itemi arkadaşınızın chara deveredin ama devredmeden önce üstübnüzde itemle beraber save lemeniz lazım save den sonra itemi arkadaşınıza yada başka bir charınıza devredin ondan sonra save yaptığınız adamla p.c. yi iyice kastırın ne bileyim ardı arkasına town çekin asasiansa 2 kat swit kullanın bişeyler yapın ve p.c nin kasmasını sağlayın baktınız p.c iyice kastı kendi ışınlanma kapınızdan insanlara göre konuşuyorum pianoya ışınlanın ışınlanma sırasında D.C olursanız ve girerken hiç bir hata vermeden girerse ve adam maradonda doğarsa DuPe yapmış olursunuz. Yani item sizin üstünüzde iken save yaptığınız için item size geri gelir ve arkadaşınıza devrettiğiniz item de arkadaşınızda kalır. 2 adet item yapmış olursunuz. Bu şekilde Dupe yaparak item çoğaltın, itemleri satın ve bar alın itemler artık beramusda numaralı item fazla taşımayın istünüzde çoğaltın ve satın.
    Millet bu kadar parayı ve itemi beramusda nasıl yaptı zannediyorsunuz.

+REP PLS

EMEĞE SAYGI

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 7:24 am