HayaT BurDa Sen Nerdesin ??

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HayaT BurDa Sen Nerdesin ??

Eğlenceli Zevkli Öğretici Kısaca Hersey Burda :D

CeZa NiCkLerİ

Admin
    Admin
    Admin

CeZa NiCkLerİ Empty CeZa NiCkLerİ

Mesaj  Admin Paz Ağus. 16, 2009 10:17 pm

Hırsından çatla kıskanç bir fırsat olsada tırsmasan atarsın bana kırbaç

Ölümün önüne geçmek olmaz yo isyan ancak buna kalp dayanmaz ancak farkına varmak gerekir herhangi bir suçlu aranmaz!

Boşluğa bakarken buldum birçok kez kendimi, volta attım amaçsızca baktım kol kırıldı yen içinde kaldı,

keşke dedim kendi kendime şu arabanın, birde geri vitesi olsaydı boş hayal bu, geçmişi sadece dikiz aynasından görebilirsin.

Yaşama sade gözlerimle bakmadım ve kimse bilmez bir çok sır var hırsızlardan sakladığım ve çok sıkıldılar konuşmadım.

Yeraltından çıktım ben çoktan fareydim çok yol aldım, korktum bazen bende herkes gibi umudum kalmadı, fakat sabrımsa aramızdaki en büyük farktır,

Ne kadar insan varsa vardır bir o kadar da ***

Zaten farklı zevkler ve farklı renkler, önce saygı göster ondan sonra saygı gör, herkesin bir hakkı var elinde görmeyense kör…

Kanadımı kırdılar uçamadım anne savaşa soktular koşturdum kalbini açamayan herkesin aklına eğriyi doğruyu ben soktum

Bir kursun kaleme benzer hayat tek eksik silgidir

İnsanlar kendileri yazmakta zannetmekte dunyanin gonlunu almak cok zordur oldurmek
    bir intihardir aldatmaksa intizardir kandirmaksa hep zarardir hep siyahtir

Size hastalık banada sağlık bulaşır kaskatı eder adamı bu it dalaşı basınç kasınca neden olur a kasmıyim ben asıl azınca beter olurum az miyim

yaslanmak her dökülen yapragin arkasindan aglamak gibidir..

Nargilenin dumanina benzer hayallerim, sadece beni zehirler ve ucup gider ..

Zimmetimde kaldi Rap,Ceza sinirdaki sosyete..

Afrodizat etkisi bak bu rap te çok mu azdın al bu mikrafon senin bu ter benim sıkıca kavra ..

Dövündük her ölümün her yenilginin ardından alınan ders ne kader bela başımdan..
    Çok konuşma rezil oldun hepsi mutsuz bence anahtar olmuş her bakışta kara para pençe..

Uzaklaştıkça uzaklaşır insanlar yabancılaştı, ortamlar yabanileşti, kelamlar acayipleşti, saygıysa çölde bir yerde her dilde bir aşk şarkısı,

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 11:11 pm